Bru-Clean | pranie dywanów pranie dywanów na wskroś w kąpieli wodnej
Pralnia dywanów na wskroś w kąpieli wodnej - trzepanie, moczenie, szorowanie, wirowanie, suszenie. Tomaszów Maz. Piotrków Tryb. Rawa Maz. Opoczno Skierniewice
dywany, na wskroś, pranie, pralnia, wirowanie, suszenie, trzepanie, Tomaszów Maz, łódzkie
15505
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15505,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dla której największą wartość stanowi jakość i satysfakcja naszych klientów. Nasz zespół stanowią młodzi, pełni zaangażowania i entuzjazmu ludzie, co sprawia, że spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

PRANIE DYWANÓW

Nasza pralnia oferuje „pranie dywanów na wskroś”. Czyszczenie dywanów odbywa się w siedzibie firmy przy użyciu specjalistycznych maszyn piorących.

WYNAJEM I SERWIS MAT WEJŚCIOWYCH

Oferujemy profesjonalny dobór i montaż mat wejściowych, a następnie ich cykliczny serwis.

TRANSPORT DYWANÓW

Zapewniamy również transport dywanów na terenie województwa łódzkiego.

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

Oferujemy kompleksowe czyszczenie kostki brukowej przy pomocy profesjonalnego sprzętu czyszczącego.

Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

Drogi Kliencie zamów nas, a my postaramy się wykonać pracę tak, żebyś był zadowolony i bez wahania polecił nas swoim znajomym.

Bru Clean Wstępne Szorowanie Dywanu

Pranie dywanów w kąpieli wodnej

Nasza pralnia oferuje pranie dywanów na wskroś w kąpieli wodnej przy pomocy najnowszej technologii. Czyszczenie dywanów odbywa się w siedzibie naszej firmy przy użyciu specjalistycznych maszyn piorących: automatu trzepiącego, pralnicy do dywanów, szorowarki i wirówki do dywanów. Technologia ta pozwala na dokładne usunięcie wszystkich zabrudzeń, a dywan który Państwo odbieracie wygląda jak nowy. Do prania nie stosujemy odkurzaczy piorących, które z przyczyn technicznych usuwają jedynie zabrudzenia powierzchniowe i pozostawiają dywan mokry. Pranie dywanów na wskroś umożliwia dokładne oczyszczenie i wysuszenie dywanu.
Każdy dywan początkowo jest dokładne oglądany, wyszukiwane są wszelkie plamy i rozpoznawany jest rodzaj włókna. Następnie przy pomocy automatu trzepiącego usuwane są wszystkie zabrudzenia sypkie. Kolejny etap stanowi pranie wstępne w pralnicy, po którym następuje pranie zasadnicze, dzięki któremu zostaje podniesione runo i usunięte pozostałe zabrudzenia. Po następnym dokładnym spłukaniu wodą, dywan jest wirowany, w ten sposób usunięte zostaje 95% wody. Pozostałe 5% jest usuwane w procesie suszenia pionowego.

Wynajem i serwis mat wejściowych

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie! Również każdego obiektu! Dlatego czysta i funkcjonalna przestrzeń wejściowa powinna być zawsze utrzymana jak najlepiej. Jednym z najważniejszych elementów zachowania czystości w budynkach jest ograniczenie wnosznia zabrudzeń na obuwiu, ponadto maty wejściowe zapobiegają szybkiemu niszczeniu podłóg, szczególnie w miejscach o największym natężeniu ruchu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliściśmy do naszej oferty wynajem i serwis mat wejściowych.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości maty wejściowe, które posiadają wysoką trwałość i  zdolność do zatrzymywania zabrudzeń. Maty wejściowe będą spełniały swoje zadanie tylko jeśli będą w odpowiedni sposób ekspoloatowane i prane. Dlatego oferujemy cykliczną wymianę maty z brudnej na czystą z częstotliwością odpowiadającą oczekiwaniom naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy!

Bru-Clean, czyszczenie i konserwacja powierzchni płaskich

Transport dywanów

Zapewniamy również transport dywanów na terenie województwa łódzkiego. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami i wybrać dogodny termin odbioru z domu czy biura. Po zakończonej usłudze pralniczej zapewniamy transport zwrotny.

Transport dywanów odbywa się w następujący sposób:
1. Złożenie zlecenia na usługę pralniczą
2. Określenie terminu i odbiór dywanu
3. Pranie dywanów w siedzibie naszej firmy
4. Transport zwrotny do Klienta

Serdecznie zapraszamy!

Czyszczenie kostki brukowej

Wysokociśnieniowe mycie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu pozwala na usunięcie większości najczęściej występujących zabrudzeń w postaci mchu, trawy, czy plam olejowych. W przypadku silnych zabrudzeń powstałych w wyniku długotrwałej eksploatacji, remontów lub renowacji elewacji czyszczenie odbywa się przy pomocy maszyn wysokociśnieniowych i biodegradowalnych detergentów nieniszczących czyszczonej powierzchni. Co umożliwi szybkie, ekologiczne i przede wszystkim bardzo dokładne usunięcie wszelkich zabrudzeń.

Czyszczenie kostki brukowej odbywa się w czterech prostych krokach:
1. Dokładne zamiecenie czyszczonej powierzchni przy pomocy specjalistycznych zamiatarek.
2. Usunięcie mchów i porostów z czyszczonej powierzchni.
3. Mycie kostki przy pomocy urządzeń wysokociśnieniowych.
4. Spoinowanie kostki brukowej.

Bru-Clean, czyszczenie i konserwacja kostki brukowej

dlaczego warto wybrać właśnie nas

nowoczesny park maszynowy

Higieniczne otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny możliwe jest jedynie dzięki regularnemu praniu dywanów. Silne alergeny, jakimi są roztocza i ich odchody, wpływają niekorzystnie na zdrowie, powodując nie tylko alergie, ale także podrażnienia i stany zapalne. Pranie dywanów minimum trzy razy w roku może skutecznie wyeliminować ten problem. Jednak jedynie profesjonalne pranie „na wskroś” umożliwia pozbycie się ich nawet w 80% z otoczenia. Jako jedni z nielicznych w województwie łódzkim posiadamy pralnię w pełni wyposażoną w specjalistyczne maszyny pralnicze, które umożliwiają pranie w następujących krokach: trzepanie, zapieranie, pranie zasadnicze, płukanie i wirowanie oraz suszenie i obróbka finalna.

Duży zasięg usługi

Zasięg naszych usług obejmuje Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Rawę Mazowiecką, Skierniewice, Opoczno a także całe województwo łódzkie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łazisku k/Tomaszowa Mazowieckiego, w pobliżu trasy S8 (Warszawa-Katowice).

Zamówienie usługi

Aby zamówić usługę w naszej firmie wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod nr tel. +48 697 404 555 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. W przypadku prania dywanów można również dostarczyć dywan osobiście do naszej firmy. Serdecznie zapraszamy!

CENNIK

 • Usługa podstawowa

  Odbiór od klienta,

  14,90 zł/m2

Usługi dodatkowe

 • Ręczne pranie dywanów orientalnych i ręcznie wiązanych

  (Maroco, Afganistan, Nepal, Tybet etc.)

  30 zł/m2
 • usuwanie zabrudzeń lepkich (powyżej 30% powierzchni dywanu)

  od 2 zł/m2
 • usuwanie zapachów

  4 zł/m2
 • usuwanie sierści i włosów

  od 2 zł/m2
Drogi Kliencie!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.